SB42 - Kratki odciekowe

Kratki odciekowe szczelinowe

Kratki odciekowe szczelinowe

Producent: Łukomet
Model: SB42 KO
Opis produktu
Przeznaczenie
Kratki odciekowe szczelinowe mają wykorzystanie:
- w kanałach płyt obornikowych jako pionowe ruszta separacyjne zapobiegające przedostawaniu się obornika do rurociągów,
- na płytach obornikowych w postaci kratek i słupków odciekowych
- w oborach ściołowych jako posadzkowe kratki odciekowe,
- w dnie i ścianach zasieków na odchody i korytach zgarniaczy mechanicznych jako element odsączający. 
- w  innych pomieszczeniach inwentarskich gdzie zależy nam na odsączeniu frakcji ciekłej a zatrzymaniu na powierzchni kratki frakcji stałej.
Dzięki możliwości zastosowania szczelin o dowolnej wielkości i minimalnej grubości prętów rusztu, możemy separować z góry określoną wielkość zanieczyszczeń przy bardzo dużym procentowym prześwicie. Dzięki kwasoodpornemu materiałowi, kratki szczelinowe mogą być stosowane zarówno do odchodów bydła, trzody chlewnej, drobiu jak również w przemyśle i to nie tyko spożywczym.
 
Konstrukcja
Każda kratka odciekowa zbudowana jest z sita rusztu szczelinowego i konstrukcji nośnej. Wszystko jest wykonane ze stali kwasoodpornej. Pręty rusztu szczelinowego maja specjalny trójkątny profil co zapobiega zapychaniu szczelin zapewniając im samooczyszczanie po zgarnięciu z powierzchni stałych zanieczyszczeń. Wielkość szczelin może być dowolna w zakresie       w   =   0,1 do 10 mm. Podbudowa konstrukcji nośnej dobierana jest indywidualnie stosownie do wielkości kratki i przewidywanych obciążeń.  
Pliki
Pliki do pobrania:

Kontakt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Łukomet.