R100 - Sport, ogrody

System deszczowni szpulowej LEADER 32/70 do nawadniania trawników

System deszczowni szpulowej LEADER 32/70 do nawadniania trawników

Producent: Łukomet
Model: R111
Opis produktu
Przeznaczenie: 
System deszczowni szpulowej ORMA 32/70 przeznaczony jest do nawadniania małych warzywników, terenów zielonych, a przede wszystkim trawników.
 
Budowa i kompletacja:
1). Pompownia elektryczna zanurzalna 1,5 kW 220V z przewodem długości 10 m, pompa na dwukołowym podwoziu z długim dyszlem.
2). Wąż połączeniowy płaski fi-40 mm długości 20 m z szybkozłączkami.
3). Szpulowa maszyna deszczująca na podwoziu dwukołowym, z wężem PE średnicy 32 mm i długości 70 m, nawiniętym na szpuli napędzanej od hydromotoru wodnego, ze zraszaczem sektorowym o dyszach 5; 6 ; 7 mm zamocowanym na dwukołowym wózku.
 
Zasada działania:
Po ustawieniu szpuli na skraju trawnika, ciągnąc ręcznie lub mikrociągniczkiem, za wózek ze zraszaczem, rozwijamy ze szpuli wąż PE. Trzymając za dyszel. tocząc kołami po skarpie zbiornika wodnego, wprowadzamy pompę do wody. Wężem połączeniowym łączymy króciec pompy ze szpulą. Załączamy pompę - rozpoczynamy proces nawadniania. Wężyk wody odpadowej kierujemy do zbiornika wodnego, regulujemy zasięg, sektor zraszania, prędkość zwijania a więc dawkę polewową. Po kilku godzinach otrzymamy nawodniony pas szerokości 25 m i długości do 90 m dawką polewową wystarczającą dla roślin na kilka dni.
Parametry
Podstawowe
Średnica zewn. PE [mm]:32
Długość węża PE [mb]:70
Dysze [mm]:5 - 7
Pliki
Pliki do pobrania:

Kontakt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Łukomet.