F100 - Mobilne

Wózek do węży płaskich

Wózek do węży płaskich

Producent: Łukomet
Model: F131, W75
Opis produktu
Przeznaczenie
Wózek przeznaczone jest do przemieszcza­nia elastycznych linii przesyłowych desz­czowni montowanych na szybkozłącza z węży płaskich średnicy 52 lub 75 mm i dłu­gości pojedynczych odcinków do 20 m, Zwijadło obsługiwane jest ręcznie przez jedną osobę. Na wózek można załadować jednorazowo do 5 odcinków węża, prze­wieść go na nowe stanowi­sko nawet znacz­nie oddalone i rozwinąć na no­wym miejscu. 
 
Budowa i zasada działania
Wózek składa się z podwozia i 5 niesymetrycznych szpul na łatwo demontowalnej osi. Konstrukcja spawana wykonana z blach i lekkich profili stalowych, szpule malowane podwozie ocynkowana ogniowo na dwóch kołach pneumatycznych o dużej nośności.
W celu rozwinięcia węża wystarczy wyciągać wąż z wózka albo zacze­pić koniec węża do podłoża i przemieszczając wózek swobodnie rozło­żyć wąż. Końcówka z szybkozłączem chowa się we wnęce szpuli przez co nie uszkadza nawijanego węża. W celu transportu należy zdemonto­wać oś, wyjąć pojedyńcze szpule, nawinąć wąż pokręcając ręcznie za większy bok szpulki i ponownie zmontować szpule na osi. 
 
Dane Techniczne
Długość                                 mm      1040
Szerokość                               mm      1220
Wysokość                               mm       750
Masa bez węża                        kg        ca 30
Parametry
Podstawowe
Długość [mm]:1040
Szerokość [mm]:1220
Wysokość [mm]:750
Pliki

Kontakt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Łukomet.