T600 - Ślusarka

Mała Architektura Miejska KO

Mała Architektura Miejska KO

Producent: Łukomet
Model: T610
Opis produktu
Przeznaczenie
Ślusarka ze stali kwasoodpornej przeznaczona jest na wyposażenie stałe i ruchome miejskich ulic, placów, budowli i budynków publicznych. Szczególne zastosowanie ma w miejscach reprezentacyjnych gdzie wartości estetyczne są ważniejsze niż nieznacznie wyższy koszt zwłaszcza w porównanie ze stalą cynkowaną ogniowo i malowaną proszkowo.
 
Konstrukcja
Elementy małej architektury MAMKO produkowane są na zamówienie z dostępnych w handlu profili, kształtowników, prętów, rur, blach i odlewów wykonanych ze szlachetnej stali kwasoodpornej w gatunkach 304 i 316. 
Profile nietypowe z katalogu ŁUKOMET-u i te według projektu zleceniodawcy wykonujemy we własnym zakresie wykorzystując specjalistyczne maszyny i uchwyty do KO (przeciągarki, walcarki, wytłaczarki). Profile tniemy na przecinarkach taśmowych, nożycach, ploterach laserowych i plazmowych. Elementy dekoracyjne i złączne wykonujemy na obrabiarkach skrawających (tokarki, frezarki, dłutownica, wielkie ilości na automatach i rewolwerówkach) Łączenie elementów wykonujemy metodą spawania w osłonie argonu i innych gazów metodą MAG i TIG, zgrzewania punktowego i doczołowego, klejenia i skręcania. Obróbkę wykończeniową i dekoracyjną wykonujemy przez trawienie, piaskowanie, kulkowanie, szlifowanie lub polerowanie. Oferujemy również transport i na życzenie klinta montaż.
Parametry
Podstawowe
Opis:Ślusarka ze stali kwasoodpornej przeznaczona jest na wyposażenie stałe i ruchome miejskich ulic, placów, budowli i budynków publicznych
Pliki
Pliki do pobrania:

Kontakt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Łukomet.