ROLNICTWO 4.0 - Łukomet

Rolnictwo 4.0

Z dniem 15 listopada 2023 rusza nabór wniosków na wsparcie w zakresie programu Rolnictwo 4.0. 
Program Rolnictwo 4.0 to szansa na wdrożenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Dotyczy on zakupu maszyn, sprzętu lub oprogramowania, w szczególności czujników i sprzętu informatycznego oraz aplikacji, które są dostępne bądź będą realizowane na indywidualne zamówienie klienta przez firmę ŁUKOMET
 
W ŁUKOMET mogą Państwo zakupić nowe maszyny wraz z systemami rolnictwa 4.0 lub pojedyncze elementy takie jak: bezprzewodowa komunikacja, systemy GPS, system TRK/RTN, systemy wspierania decyzji nawadniania i ferrtygacji, stacje meteorologiczne z GSM, automatyczne stacje pogodowe z transmisją GRPS, sterowanie GSM, zdalne czujniki wilgotności gleby, sensory meteorologiczne, sondy glebowe, tensjometry cyfrowe z komunikacją radiową, przepływomierz ultradźwiękowy z GSM, wspomoże to precyzyjne i oszczędne gospodarowanie wodą.
 
Program Rolnictwo 4.0 odnosi się do wydatków poniesionych od 1 lutego 2020r. do 30 września 2025r., oznacza to, że można wnioskować o refundację wcześniej zakupionych elementów systemu rolnictwa 4.0.
Wsparcie w programie może sięgnąć nawet 200 000zł w formie refundacji:
 
Do 80% dla gospodarstw ekologiczny i rolników urodzonych po 31 grudnia 1982r.
Do 65% dla pozostałych wnioskodawców.
 
Wsparcie jest wypłacone po zrealizowaniu przedsięwzięcia, ale na jego realizację można otrzymać zaliczkę w wysokości 50% wartości wsparcia.
 
Wnioski o objęcie przedsięwzięcia wsparciem składa się do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych ARiMR (PUE), w dniach 15 listopada 2023 r. - 15 grudnia 2023 r.
 
Drogi Rolniku nie możesz przegapić takiej szansy na rozwój własnego gospodarstwa, złóż wniosek o wsparcie z Programu Rolnictwo 4.0! Firma ŁUKOMET zapewni dedykowane oferty, niezbędne dokumenty, skompletuje i dostarczy wyposażenie systemu Rolnictwa 4.0 co pozwoli na wydajniejszą pracę w nowoczesnym i wygodnym wymiarze.

ROLNICTWO 4.0
ROLNICTWO 4.0
Kontakt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Łukomet.